Slider

Tutaj przeczytasz coś o mnie

Witaj Najdroższa Duszyczko !


Jak miło, że się tutaj znalazłaś/ znalazłeś!

Miło mi jest gościć Cię, w moim skromnym kawałku wirtualnej przestrzeni.
Chciałabym, żebyś mógł mnie lepiej poznać.
Być może znasz mnie prywatnie, a możliwe że tylko poprzez portale społecznościowe. Może chodziliśmy razem do tej samej szkoły lub mijasz mnie często w miejscach publicznych.


Jednak jak to mówią- Nikt nie zna nas lepiej, niż my Sami.

Tak więc opowiem Ci trochę o Sobie z własnej perspektywy.
Urodziłam się w Polsce, a dokładnie w Ostrowie Wielkopolskim.
Przyszłam na świat o 20;20, dziesiątego kwietnia w 1997 roku.
Mimo, że urodziłam się w Polsce, jestem obywatelką świata, ponieważ granicę istnieją tylko w naszych umysłach i są umowne. Uważam i głęboko wierze, że wszyscy jesteśmy Braćmi i Siostrami- wewnątrz jesteśmy TYM SAMYM.
Dzięki możliwościom, jakie daje nam dzisiejszy współczesny świat, postanowiłam zamieszkać w Królestwie Niderlandów.
Jednak swój czas jaki spędzam tam w Holandii i tutaj w rodzinnym kraju- jest równy sobie. Tak więc podzieliłam się na “dwa domy”. Trochę tutaj i trochę tam.

Przez bardzo długi okres swojego życia, pomijając wczesne dzieciństwo, nie wiedziałam do czego dążę i co będę w życiu robić, aż do momentu mojego duchowego przebudzenia, dzięki któremu udało mi się usłyszeć mój wewnętrzny głos, odnaleźć w życiu sens i podążać drogą samodoskonalenia i samorealizacji. Od tamtej pory moje działania prowadzą mnie do realizacji pasji, odkrywania Siebie, własnych talentów i spełniania marzeń.
Cały czas się uczę nowych rzeczy, odwiedzam nowe miejsca i doceniam każdy dzień. Jednym słowem KOCHAM ŻYCIE. Uczę się jak być optymistką. Uczę się pozytywnego myślenia. Uczę się szczęścia.
Moje życie stało się wypełnione pozytywnymi doświadczeniami, ponieważ zrozumiałam, ze to my kreujemy własną rzeczywistość!


MISJA BLOGA

Moją misją jest dzielenie się pozytywną myślą i dobrą energią.
Tworzenie tej strony okazało się być moim osobistym aktem odwagi oraz spełnieniem marzeń o pisaniu.
Jednocześnie dając przykład innym, że można robić to czego się pragnie bez względu na opinie innych, i że warto jest pokonywać wewnętrzny strach przed nieznanym.
Pragnę przekazać Ci moje wewnętrzne przemyślenia, naukę na własnym doświadczeniu i pewne mądrości, które nabyłam idąc własną ścieżką.
Pokazać Ci, że w życiu idzie znaleźć sens, wiarę i nadzieję.
Można być szczęśliwym człowiekiem. Udoskonalając i zmieniając Siebie, możesz przeżyć życie dobre życie, na jakie zasługujesz!
Każdy z nas pragnie zaznać szczęścia i wieść spełnione życie oraz realizować marzenia.

MOJA PRZEMIANA

Dzięki ciągłym zmianom, których dane mi było doświadczyć, jestem TU I TERAZ. Przez większość życia opierałam się zmianom, bo żyłam w przekonaniu, że jeśli zmiana-to brak bezpieczeństwa, a to powodowało poczucie strachu przed nieznanym, a czymże jest życie w strachu? Jest smutnym życiem.
Do momentu, w którym zrozumiałam, że zmiana to normalny element życia, spotyka każdego, a po za tym im więcej zmian w naszym życiu, tym więcej mądrości życiowej jesteś w stanie wyciągnąć i wzrastać na własnym doświadczeniu.
Odkryłam, że istnieje takie coś jak Rozwój Duchowy i Rozwój Osobisty, co dało mi możliwość odkrywania własnego wnętrza i poznawanie Siebie oraz w efekcie pokazało mi, że można żyć w zgodzie ze sobą, wprowadzać pozytywne nawyki i tym samym zmieniać Siebie, swoje życie i swoją codzienność. Dało mi to poczucie szczęścia i spokoju, którego mi brakowało.
Nauczyło mnie to, że w życiu najważniejsze jest to jak czujesz się Sam ze sobą i, że warto jest nad Sobą pracować aby wieść szczęśliwsze życie.
Praca nad Sobą to jest praca na całe życie, pozwala człowiekowi dążyć do najlepszej wersji siebie i realizacji. Pomaga zrozumieć Siebie.
Mimo młodego wieku, doceniam każdy dzień i każdą mądrość jaką udało mi się zdobyć na własnym doświadczeniu. Nie ukrywam, że warto jest uczyć się także na doświadczeniach ludzi mądrzejszych i starszych!
I w taki oto sposób przełożyło się to na wiele aspektów w moim życiu.
Moje podejście do świata, ludzi, życia i Siebie zmieniło się diametralnie.
Mój styl życia zmienił się na zdrowszy i bardziej budujący.

Dziś z całego serca polecam: DIETĘ ROŚLINNĄ, JOGĘ, MEDYTACJĘ, ROZWÓJ DUCHOWY, ROZWÓJ OSOBISTY I ŚWIADOME ŻYCIE.

Zapraszam Cię do mojego świata.
Z nadzieją, że wyniesiesz z niego wartościowe informacje!